Data anunţului
01/04/2022
Poziţia
Lacatus Craiova
Candidatul ideal
  • Studii medii – Liceu, Scoala profesionala, Scoala de meserii – cu antetul ministerului educatiei si invatamantului si/sau ministerului muncii.
  • Experienta minim 2 ani in montaj instalatii electrice industriale
  • Capacitate normală de adaptare la condiţiile de muncă.
  • Buna capacitate de comunicare.
  • Seriozitate si dinamism
  • Persoana organizata
  • Fara cazier
Descrierea jobului

Pozitia este in Craiova si raporteaza postului de maistru.

Responsabilitati:

  • realizarea lucrarilor mecanice pe baza desenelor de executie si a dispozitiilor primite de la seful ierarhic, la termenele stabilite, cu respectarea normelor de calitate
  • alege materialele, dispozitivele, echipamentele de lucru conform specificatiilor din proiect
  • realizeaza traseul instalatiei in functie de cerinte
  • monteaza tuburile de protectie PVC/metalice, consolele si traseele metalice de cabluri, conform desenelor si normelor tehnice de securitatea muncii
  • respectarea regulilor SSM
  • respectarea procedurilor specifice
Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

Salariu atractiv, al 13-lea salariu, bonuri de masa, asigurare de risc si accidente, pachet de servicii medicale la o clinica privata.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

Close modal window

Position: Lacatus Craiova