Data anunţului
20/05/2022
Poziţia
Internship, Sebes
Candidatul ideal
  • Studenti in ani terminali sau masterat, la specializarile: inginerie electrica sau automatica si calculatoare.
  • Atitudine proactiva si deschidere catre nou;
  • Comunicare si lucru in echipa;
  • Ambitie si pasiune;
  • Capacitate si dorinta de invatare rapida;
Descrierea jobului

Scopul principal al programului este crearea unor oportunităţi de învăţare practică pentru tinerii studenţi, in cadrul unei echipe de profesionisti.

Ce oferim:

  • Stagiu de practica platit
  • Acumularea de cunostinte tehnice si practice, ca punct de plecare in cariera ta de inginer
  • Posibilitatea de a cunoaste o companie cu traditie de peste 60 de ani in domeniul serviciilor industriale
  • Tutori cu experienta, care sa te indrume si sa raspunda intrebarilor tale
  • Posibilitatea de angajare ulterioara in cadrul companiei noastre
Oferta (bonusuri, beneficii)

Programul se va desfasura in perioada iulie - septembrie, perioadă în care studentii vor fi implicaţi în proiecte pe domeniul electric si automatizari industriale.

Activitatea se va desfasura în cadrul IMSAT Agentia Transilvania, cu sediul in Sebes.

Close modal window

Position: Internship, Sebes