Data anunţului
07/02/2022
Poziţia
Inginer debutant executie (profil electric)
Candidatul ideal
  • Studii: absolvent al unei facultati tehnice cu profil electric, energetic sau automatizari
  • Experienta: proaspat absolvent de facultate, care doreste sa se formeze ca Sef de santier
  • Cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D – foarte bine
  • Limbi straine: engleza nivel avansat; franceza nivel mediu (avansat constituie avantaj)
  • Disponibilate la deplasari 80% din timpul de lucru
  • Bune abilitati de organizare si planificare
  • Capacitate de intelegere a specificatiilor tehnice
  • Bune abilitati de comunicare
  • Proactivitate si reactivitate
  • Atentie, perspicacitate, constiinciozitate
  • Permis categoria B
Descrierea jobului

Pozitia este pentru santiere in tara si strainatate si raporteaza pozitiei de Sef Santier.

Responsabilitati:

  • coordonarea echipelor de montaj
  • interfata cu clientul, furnizorii/prestatorii de servicii si autoritatile locale
  • gestionarea documentelor de santier
  • urmarirea respectarii normelor de securitatea a muncii
Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera: un mediu de lucru profesionist, salariu atractiv, al 13lea salariu. posibilitati de dezvoltare a carierei, expunere internationala, pachet de servicii medicale la o clinica privata.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

Close modal window

Position: Inginer debutant executie (profil electric)