Data anunţului
12/01/2022
Poziţia
Asistent Manager/Asistent Divizie
Candidatul ideal
  • Studii: absolvent /a de studii medii
  • Cunoştinţe de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – nivel avansat
  • Experienta similara, de minim 3 ani, in functii administrative ce au legatura cu Managementul de proiect sau in firme cu profil asemenator (tehnic).
  • Limbi straine: engleza – nivel mediu - cerinta eliminatorie, franceza constituie avantaj
  • Preferabil sa fie familiarizat/a cu notiuni de contabilitate, HR, Project Management.
  • Dinamism, seriozitate, capacitate de analiza si sinteza
  • Bune abilitati de organizare si prioritizare
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Atenţie, perspicacitate, inteligenta si fler
  • Discretie, onestitate, calm, loialitate, conştiinciozitate
  • Spirit de echipa
  • Capacitate de lucru in conditii de stres
Descrierea jobului

Postul este in Bucuresti si raporteaza Directorului de Divizie

Responsabilitati:

  • Gestionarea activitatilor legate de administrarea personalului diviziei (pontaje, concedii, deconturi, aranjamente deplasari,etc..)
  • Elaborarea diverselor tipuri de documente (prezentari, rapoarte, traduceri, ...)
  • Managmentul documentelor (procesele de arhivare, ordonare, emitere documente)
  • Diverse activitati administrative (organizari de evenimente/intalniri, interactiuni cu departamentele suport,..)
  • Administrarea documentatiei de calitate si SSM.
  • Activitati diverse de asistenta a echipelor de Managment de Proiect (urmarie comenzi/contracte, elaborare documente si rapoarte, etc..)
  • Diverse activitati de secretariat, elaborare documente si organizare
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de Directorului de divizie
  • Inregistrarea, gestionarea, distribuirea si urmarirea documentelor confidentiale cum ar fi: cereri de oferta, oferte, foi de negociere, comenzi, rapoarte, sinteze, etc.
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv intr-un mediu de lucru placut si profesionist, al 13lea salariu, bonuri de masa, pachet de servicii medicale la o clinica privata.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Close modal window

Position: Asistent Manager/Asistent Divizie